Aktualności

Zabij Nudę IX za nami!

Zakończyła się kolejna edycja festiwau. Tym razem rozłożona w czasie - dwa tygodnie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, wspierającm i sponsorom. Do zobaczenia za rok.  

Czytaj więcej
Zabij Nudę 8

Zabij Nudę 8

Kończymy przygotowania do 8 edycji festiwalu Zabij Nudę. Impreza odbędzie się 11-13.08.2017r. na terenie całego miasta, czyli już za kilka dni zalejemy Bartoszyce hip-hopem. Cały nadchodzący weekend będzie zapełniony zajawkami zarówno dla najmłodszych, jak i starych wyjadaczy hip-hopowej kultury. Aktywna młodzież będzie miała możliwość zacząć swoją...

Czytaj więcej
Zabij Nudę VII - 02-03.09.2016

Zabij Nudę VII - 02-03.09.2016

Tegoroczna edycja Zabij Nudę odbędzie się w dniach 2-3 września. Tym samym przedłużamy Wam wakacje o weekend :) Wstępny plan imprezy można sprawdzić w wydarzeniu facebook'owym. Więcej info wkrótce. Do zobaczenia!

Czytaj więcej

Pełny rozkład jazdy gotowy

Znamy już kompletny harmonogram festiwalu. Podczas trzech dni festiwalu, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy już w piątek (28.08). Pełny terminarz oraz szczegóły festiwalu znajdziecie na podstronie Zabij Nudę VI.

Czytaj więcej

Strona wystartowała

Ruszyła strona internetowa imprezy Zabij Nudę. Znajdziesz tu najświeższe informacje dotyczące kolejnych edycji festiwalu oraz najlepsze sposoby na zabicie nudy! Prace wciąż trwają i stroną stale jest rozwijana, wkrótce zobaczymy efekty.

Czytaj więcej

Znamy termin ZN VI!

Znana jest już data VI edycji festiwalu Zabij Nudę. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia. Jak zwykle czekają nas 3 dni pełne emocji, w które nie będzie czasu na nudę. Wkrótce podamy szczegóły wydarzenia.

Czytaj więcej